Úcta pre batohy pre mužov zo sedemdesiatych rokov.

Dnešná móda niekde musela položiť svoje základy. Všetko sa to niekde muselo začať. Ľudia už začiatkom minulého storočia začínali chápať, že móda ako taká je dôležitá a dokáže sa rozvíjať. Postupom rokov sa aj rozvinula. Najväčší rozmach vývoja módy nastal začiatkom šesťdesiatych rokov. Od vtedy móda išla hore raketovým tempom. Každým rokom pribúdali novšie a novšie značky, až to prerástlo do takého tvaru, ako je to dnes. Na svete máte na výber z toľkých módnych doplnkov a návrhov, že vy sami ani neviete, z čoho si máte vybrať.

Batohy a móda pre mužov zo sedemdesiatych rokov

V sedemdesiatych rokoch sa do povedomia ľudí dostávalo stále viac a viac nových kabeliek a batohov. Rovnako sa móda pomaličky vyvíjala a šla dopredu. Viac sa však budeme orientovať na batohy. Nebol to rozmach len okolo mužov. Po celom svete sa rozširovali pre každého, kto mal o ne záujem. Kabelky však vo svojej histórií pôvodne nosili muži. Preto aj ich tvar sa moc nemenil a tašky či kabelky sa v sedemdesiatych rokoch vyrábali pre každého. Ich tvar či farby boli jednoduché, ako aj móda vtedy a do kabeliek sa mali zmestiť jednoduché a malé veci. I tak mala kabelka miesto v módnych doplnkoch každého muža. Tá sa totiž brala rovnako tak vtedy, ako aj teraz. Nie je potrebná, ale dá sa skvelo využiť. Z takýchto kabeliek a tašiek zo sedemdesiatych rokov sme prešli až k tým, ktoré sa vyrábajú dnes. Pôvodne išlo iba o akési “zdrobneniny”, ktoré boli ľahké a jednoduché i z hľadiska dizajnu, čo sa oproti dnešku nedá povedať. Niektoré farby na taškách či na kabelkách doslova kričia, a tak si ich všimnete všade, kde len dá. Preto mali pôvodné tašky i kabelky, aj tie zo sedemdesiatych rokov, obrovský dopad na celkový svet módy v dnešnej dobe.

Preto netreba zabúdať na minulosť, ale naopak, čerpať z nej a možno aj práve vy navrhnete dizajn úplne nových, prevratných kabeliek alebo tašiek.