Najlepšie eshopy na Slovensku

Slováci sa posledné roky vrhli na nakupovanie cez internet. Najčastejšie nakupujú oblečenie, najmenej často potraviny. Portál heureka.sk, ktorý veľmi úspešne porovnáva ceny produktov u rôznych online predajcov a hodnotí ich dôveryhodnosť už osem rokov odmeňuje najlepšie slovenské eshopy. Urobil tak aj v roku 2017 a nimi ocenené eshopy Vás určite nesklamú.

Heuréka oceňovala predajcov v dvoch kategóriách, cena kvality a cena popularity. Pri cene kvality išlo o spokojnosť so servisom a službami, pri cene popularity o to, ktoré eshopy kupujúci využívajú najčastejšie.

Cenu popularity dostali tri obchody, vnímavé-hračky.sk, lavepet.sk a enikibeniky.sk. Vnímavé hračky sa zameriavajú na hračky pre deti rôznych vekových kategórií, od novorodencov cez batoľatá až po školákov a tínedžerov. Všetky hračky sú starostlivo vyberané odborníkmi a sú stopercentne zdravotne nezávadné, aj ak sa jedná o plast.

Lavepet ponúka potreby pre chovateľov a milovníkov zvierat rôznych druhov, od vtákov cez hlodavce a jašterice až po psy a mačky. Obchod pomáha útulkom po celom Slovensku nájsť nový domov pre opustené zvieratká.

Enikibeniky je vhodným miestom pre nastávajúce aj aktuálne mamičky, na tomto webe si môžu objednať tehotenské aj materské oblečenie, pomôcky, hračky nábytok, ponuka je jednoducho veľmi široká.

Pri cene popularity sa na absolútnom prvom mieste umiestnilo mall.sk, ktoré na Slovensku pôsobí už od roku 2005. Predáva aj u našich najbližších susedov, v Poľsku, Čechách a Maďarsku a ponúka širokú škálu tovarov, nájdete tam takmer všetko.

Prvé miesto v kategórii produktov pre deti dostalo feedo.dk, pre elektroniku datart.sk, v kategórii šport a fitness bodoval obchod snow-boardonline.sk. Heuréka oceňovala ešte v niekoľkých ďalších špecifických kategóriách.

Slovenský internet žije nákupmi a Slováci, ktorí si to môžu dovoliť ho využívajú. V prospech tohto typu nakupovania hovorí aj fakt, že autorka tohto článku nemala sama za 10 rokov nakupovania ani jednu vyslovene negatívnu skúsenosť. Majitelia kamenných obchodov sa dnes musia veľmi snažiť, aby im neušiel vlak.